آتليه-عروس-و-داماد

آتلیه عکاسی عروسی و شناخت وقت و زمان

آتلیه عکاسی عروسی و شناخت وقت و زمان

آتلیه عکاسی عروسی و شناخت وقت و زمان شاید نخستین مورد پراهمیت در امر عکاسی باشد. فیلمبرداری عروسی از حساسیت بالایی برخوردار میباشد، میبایست شناخت کافی نسبت به وقت های مختلف فیلم برداری عروسی در طول شبانه روز داشته باشید.

کیفیت فیلمبرداری عروسی در محیطی روباز با شرایط محیطی و جوی مختلف رابطه تنگاتنگی دارد. زمانیکه شرایط نور محیط ایده ال و متناسب باشد، متقابلا برای تصویربرداری با دوربین هم شرایط متناسب مهیاتر خواهد بود.

آتلیه عکاسی

فیلم برداری عروسی و حتی عکاسی عروسی در محیط های باز همانند باغ و محیط تالارها در حالا گسترس میباشد پس فیلمبرداری و عکاسی عروسی در محیط های باز را به خوبی تمرین نمایید و به دنبال سوزه هایی نوین باشید.

عکس برداری در محیط بسته

عکس برداری در محیط بسته بخشی عمده از فیلم برداری عروسی میباشد، بنابراین میبایست نسبت به محیط و نقاط مختلف ان آشنایی کافی کسب نمایید و پیش از فیلم برداری حداقل یکبار به آن محل بروید و انجا پسندیده بازبینی نمایید، این عمل کار یک فیلم بردار حرفه ای میباشد.

میبایست نقاط بالقوه را از زوایای مختلف بشناسید تا بتوانید در وقت فیلم برداری عروسی صحنه هایی زیباتر از هر فیلم بردار دیگری خلق نمایید. شدت نور را بسنجید و اگر نیاز به تقویت نور محیط دارید موضوع را مورد بررسی قرار بدهید. نور زیاد فراوان محیط و هم چنین نور کم هر دو در فیلم برداری تاثیر بدی خواهند گذاشت.

انتخاب زاویه هایی متناسب همراه با در پیشنهاد گرفتن شدت نور و عدم درست کردن سایه یاری زیادی در یک عکس برداری موفق و با کیفیت خواهد داشت.

از عروس و داماد بخواهید که آرامش خود را حفظ کنند و دپار اضطراب و استرس نشوند، میبایست این انرژی را به آن ها القا نمایید تا با خیالی آسوده و با هماهنگی های ضروری به آنچه شما می خواهید برای فیلم برداری دست یابید، برسید. اگر اضطراب یا دستپاچگی در رفتار عروس و داماد رخ دهد، فیلم شما در برترین شرایط هم پسندیده از آب در نخواهد آمد، پس مراقب این موضوع باشید.

تاج گل عروسی

از دوربین های حرفه ای و پیشرفته و حدالامکان چند دوربین برای فیلم برداری عروسی استفاده نمایید، شب عروسی مهم ترین و خاطره انگیزترین ش برای زوج های برنا میباشد و به آن اهمیت زیادی می بدهند، برای این مسئله ارزش بیشتری قائل بشوید.

خود را در حین فیلم برداری از یک فیلم سینمایی در پیشنهاد بگیرید تا کار شما به کاری قشنگ و منحصر به فرد تبدیل شود. تنظیمات مختلفی را بر دوربین های مورد استفاده خود امتحان نمایید تا گاهی با تغییر آن کار فیلم برداری عروسی شیک و زیباتر و البته جذاب تر جلوه بکند.

کار بردن ایده و خلاقیت

بکار بردن ایده و خلاقیت از سوی شما اهمیت زیادی دارد، صحنه های مختلفی را به عکس بکشید، همیشه ضروری نیست صحنه های رمانتیک و عاشقانه باشد. اینگونه میتوانید برترین فیلم برداری عروسی را برای خود درج نمایید و از محبوبیت زیادی برخوردا بشوید.

اطلاعات خود را نسبت به فیلم برداری و تکنیک هایی که در دنیای امروز توصیر برداری مورد توجه قرار گرفته میباشد، به روز رسانی نمایید تا از با استفاده از دانش و اطلاعات کافی مشتریان خود را حیرت انگیز نمایید.

آتلیه عکاسی عروسی

آتلیه عروس استودیو کومه با تکیه بر دانش علمی در زمینه عکاسی عروسی و فیلم برداری عروسی در کنار برترین عکاسان و فیلم برداران مشهور و محبوب دنیا کار عکاسی عروسی و عکس برداری عروسی شما برعهده گرفته و با متدهای روز دنیا و تکنیک های خلاقانه در خدمت همه زوج های عزیز در سراسر ایران میباشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *