آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک (آشنایی)

آتلیه عکاسی کودک (آشنایی)

آتلیه عکاسی کودک را اصولا مهد کودک دوم خطاب می کنند.

یکی از قشنگ ترین مکانهای خاطره ساز مربوط به آتلیه های کودکان میباشد.

اصولا آن را مهد کودک دوم خطاب می کنند چرا که در این جا عکاس در صحنه های زیاد جذاب (زمانی که کودک بازی میکند) اقدام به تصویر برداری می کند و ضروری به ذکر میباشد افرادی که بتوانند در هنگام حرکت کودک تصویر های جالب جذابی بگیرند و در حالتی که پایان اصول عکاسی در آن رعایت شده باشد، عکاسان موفقی هستند .

آتلیه عکاسی کودک

در چه سنی کودک را به آتلیه عکاسی ببریم:

یکی از تصور های اشتباهی که برخی پدر مادر ها نسبت به عکاسی دارند تعیین سن کودکان برای ورود به آتلیه میباشد و برای رفع این شبهه میبایست خاطرنشان نمود کودک در هر سنی و شش ماهه میباشد یا سه ساله یا بیش میتواند به آتلیه عکاسی راه پیدا بکند .

نکته :

یکی از راههای ارتباطی که عکاسان با کودکان برقرار می کنند وسایلی میباشد که کودکان به آن تصویر العمل خاصی نشان میدهند و این میتواند برنامه کودکانی های تام و جری یا وسایل بازی همچون ماشین و هواپیما باشد و نکته زیاد مهم آن که نبایستی کودکان را با وسایلی مانند تبلت و تلفن همراه همبازی نمود .

چهار نکته اساسی در آتلیه عکاسی کودک :

۱٫دادن خوراکی به کودکان :

ابتدا تلاش نمایید که در هنگام ورود به آتلیه عکاسی کودکان خوراکی به همراه نیاورید زیرا زمانیکه ذهن کودک در جهت غذا برود اغلب بهانه جویی( گریه ) می کند و این به هیچ وجه برای عکاسی متناسب نیست و تلاش نمایید بدون هماهنگی عکاس به کودکان خوراکی ندهید زمانبندی این امور را با مشورت عکاس انجام دهید و در آخر می توان یک پاستیل به کودکان هدیه نمود.

۲٫سر و صدا :

یکی از اشتباهاتی که پدر مادر ها در هنگام عکاسی در آتلیکه می کنند مربوط به دست زدن و جیغ کشیدن برای کودک میباشد و میبایست خاطر نشان نمود این عمل قدرت تمرکز عکاس و هماهنگی در ژست های کودک را می کاهد و در کل این عمل موجب کلافه شدن کودک و عکاس میشود.

۳٫بد قلقی کودک در هنگام عکاسی :

معمولا کودکان یک روحیه تعلل خواه دارند و کافی میباشد که بفهمند که والدین چیز هایی از آن ها پنهان می کنند در این حالت میباشد که به نشانه اعتراض بد قلقی (کار هایی که مطابق میل پدر نیست) می کنند و بدیهی میباشد که نبایستی در هنگام ورود کودک به آتلیه وسایل بازی و… از او گرفته شود.

۴٫پوشاک کودک:

والدین میبایست تلاش کنند برای بهتره شدن صحنه های تصویر در آتلیه لباس های راحت تری به کودک بپوشانند و از استفاده نمودن لباس های تنگی که باعث اذیت کودک میشود و جلوی تحرک را می گیرد اجتناب کنند

قبل از ورود به آتلیه و از روز پیش وعده یک محیط خوشحال و بازی های جذاب را به کودکتان دهید. توجه داشته باشید که تعریف ما بزرگسالان از بازی با کودکان متفاوت میباشد. از پیشنهاد ان ها هر شیطنت و هر تجربه ای بازی نام دارد هدف در این بحث اعطای لذت به کودک میباشد.

آتلیه عکاسی کودک
تیم ما یکی از مجرب ترین و حرفه ای ترین عکاسان را دارا میباشد و کیفت و تنوع عکاسی ما به گونه ای میباشد که جذابیت و زیبایی کودک شما را در آتلیه عکاسی به بدیـهه گذاشته می شود و این حاصل نتیجه عکاسان با تجربه و مجرب میباشد و یکی از نکته ها جالب عکاسی در تیم ما این میباشد که جذابیت و زیبایی را در آتلیه تضمین میکنم.

ویژگی ها:

ــ امکان تصویر برداری از کودکان در هر سنی

ــ برقراری ارتباط درست با کودک در هنگام عکاسی

ــ شکار لحظه های جالب و نقطه جذابیت کودک

ــ استفاده از محیطی خوشحال و فرح بخش

ــ استفاده از شخصیت های کودکانی

ــ و..

 


آتلیه عکاسی ، آتلیه عروس و داماد و آتلیه کودک کومه

 

مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *