عروسی فرمالیته

عروسی فرمالیته

عروسی فرمالیته

عروسی فرمالیته مزایا و معایب خود را دارد.

عروسی فرمالیته ینی چی؟ چرا عروسی فرمالیته میگیرند؟ مزایا و معایب عروسی فرمالیته به شما امکان انتخاب مطمئن تری میدهد.

عروسی فرمالیته

فرمالیته در لغت به معنی انجام حرکت یا فعالیتی بصورت سوری و نمایشی و موقتی میباشد. این موضع جدیدا در بحث مراسمات عروسی به شدت باب شده و اتقبال کنندگان زیادی دارد. ما هم به طبع طبق درخواست مشتریان از آن استقبال میکنیم.

در روز عروسی فرمالیته شما ظاهرا عروس و داماد هستین اما مراسمتان در حقیقت چند روز بعد میباشد. جالب میباشد نه؟ شما دو دفعه لباس عروس و لباس دامادی میپوشید! بله، اینکار به دلایل مختلفی انجام میشود که در ذیل برایتان می گوییم.

چرا عروسی فرمالیته؟ مزایای عروسی فرمالیته

اکثر عروس ها حساسیت زیاد بالایی در نوع آرایش عروسیشان دارند و یا میخواهند به هر دلیلی روز عروسی وقعیشان دیرتر به آرایشگاه بروند. با عروسی فرمالیته شما میتوانید چند روز پیش از مراسم واقعیتان به آرایشگاه بروید و با خیال اسوده و وقت کافی و بدون استرس آماده بشوید.

سر فرصت در یک روز با هوای پسندیده با ما هماهنگ نمایید تا عکاسی و فیلمبرداری عروسی فرمالیته را برایتان انجام بدهیم. اگر می خواهید برای تصویر و فیلم به شهر یا کشور دیگری بروید این برایتان علاوه بر هدف اصلی نوعی سفر مهیج و خاطره انگیز خواهد شد!

ما هم همراهیتان خواهیم نمود. در نهایت روز عروسی واقعی سرفرصت پس از یک خواب و استراحت کافی به آرایشگاه می روید. خیالتان راحت است که کلیه تصویر و فیلم هایتان را قبلا در آتلیه عروس و داماد کومه گرفته اید. بنابراین میتوانید مستقیما از آرایشگاه به سمت محل برگزاری جشنتان بروید. البته هیچ اشکالی ندارد اگر خواستید تعدادی هم تصویر دیگر با آرایش احتمالا جدیدتان بگیرید.

عروسی فرمالیته
معایب عروسی فرمالیته

عروسی فرمالیته نوعی تشریفات محسوب میشود که برخی از افراد آن را اضافه می دانند. قیمت اضافی شاید دوبرابر مهمترین علت این موضوع میباشد.

عروسی فرمالیته مستلزم پرداخت ۲ مرتبه قیمت برای آرایشگاه میباشد و قیمت آتلیه عروس و داماد را بیش میکند. ما در کومه استادیو با شما راه میاییم ولی به دلیل این که دوبرابر وقت از ما می گیرد قیمت به طبع برایتان بالاتر خواهد رفت.

از سوی دیگر عده ای ترجیح می بدهند با همان گریم واقعی روز عروسیشان تصویر و فیلم بگیرند تا خاطرات برایشان به اصطلاح مصنوعی نشود. عداه ای میخواهند پایان این خاطرات را در یک روز در ذهن داشته باشند. هم چنین قیمت هایی نظیر سفر مسلما برایتان فراوان خواهد شد.

با پایان این اوصاف عروسی فرمالیته انتخاب شماست و آتلیه عروس و داماد کومه برای خدمات عکاسی و فیلمبرداری عروسی در پایان شرایط با شما خواهد بود.

 


مطالب مرتبط:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *